کیسه های فوم های ضربه گیر

کیسه های فوم های ضربه گیر

از محصولات منحصر به فرد شرکت هیوا طب ایرانیان ، کیسه های فوم ضربه گیر می باشد.

در بسیاری از موارد هنگام خریداری اجناس تولید خارج از کشور و یا محصولات درجه یک داخلی ، در اولین نگاه بسته بندی کالا بسیار چشم نواز می باشد. این موضوع نشان از احترام به شخصیت مشتری می باشد که در بالاترین اولویت های چارت سازمانی این شرکت ها قرار دارد.

بنابراین دریافت کالا به صورت سالم و زیبا برای مشتری احساس رضایت خوبی را ایجاد کرده و در مقابل موجب اعتماد به مشتری مداری آن شرکت خواهد شد.

اشیاء حساس و شکننده با توجه به درجه اهمیت آنها در داخل بسته بندی نهایی میان لایه های محافظی قرار می گیرند که در هنگام ارسال و جابجایی آسیبی به محصول وارد نشود.

یکی از این محصولات لایه های فوم می باشد که بین اشیاء داخل بسته بندی قرار می گیرد ولی شرکت هیوا طب ایرانیان با تکیه بر دانش فنی مهندسی خود اقدام به ابداع خط تولید کیسه های فومی در اندازه مختلف کرده است که محصولات خاصی مانند ظروف شکننده آزمایشگاهی ، تجهیزات حساس پزشکی داخل این کیسه قرار گیرید تا هم بسته بندی شکیل تری داشته باشند و هم کاملا به صورت لایه محافظ ، مانع از آسیب به آن وسیله خاص گردد.

این کیسه ها در صنایع دیگری نیز کاربرد دارد که به آنها اشاره می کنیم :

  • قطعات الکترونیکی 

برد های الکترونیکی و وسایل الکتریکی به علت ظرافت و حساسیت بالا باید در بسته بندی های محافطت شده قرار گیرند تا هم از نظر ضربه و هم از لحاظ رطوبت در سطح قابل قبولی قرار داشته باشند.

این کیسه ها محیط امن و سالمی را برای این قطعات حساس فراهم می کند.

  • ظروف چینی و بلور

جهت بسته بندی آسان و سریع و مقرون به صرفه می توان از کیسه های فوم استفاده کرد که محافظت کاملی از جزء به جزء اشیاء بسته بندی شده انجام می دهد . به علت قرار گرفتن کامل ظروف در داخل کیسه ، در هنگام جابجایی نیز این اطمینان را به فروشنده و خریدار می دهد که محصول به صورت سالم و سلامت جابجا خواهد شد.

  • شیرآلات آشپزخانه 

امروزه به علت تنوع و ظرافت در تولید شیرآلات در صنعت آشپزخانه ، بسته بندی و سلامت اجناس داخل کارتن ها از اهمیت قابل توجهی برخوردار است .

در این صنعت کیسه های فومی نقش کاربردی و کلیدی را ایفا می کنند.

  • صنایع دستی

لازم به ذکر نیست که ظرافت و حساسیت هنر دست سرزمین ایران زمین در صنایع دستی چه اهمیت و جایگاهی دارد .

بنابراین عدم آسیب دیدگی به این تابلوی تمام نمای فرهنگ ایران از اولویت خاصی برخوردار است. همچنین در نوع بسته بندی این محصولات هم باعث افزایش جلوه بصری آنها شده و باعث احترام به مشتری خواهد شد.

شرکت هیوا طب ایرانیان آماده تامین این محصول شکیل و مقرون به صرفه برای صنایع یاد شده می باشد.

با توجه به مشتری های طرف قرارداد با ما ، این شرکت با تیراژ بالا و توان تولید بالا آماده ارائه بهترین خدمات به شما می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.